Naša ponuka:
Moja prvá masáž
So sebou si na masáž nemusíte brať vôbec nič. Všetko potrebné mám pre Vás nachystané. Stačí len prísť ku mne na kvalitnú masáž v Nitre..
Čo si so sebou vziať na masáž?
Dôležité je, aby ste sa na masáž tešili, nikam sa neponáhľali a až potom si môžete všetko v kľude užiť.
V chladných dňoch mám pre Vás nachystané vyhrievané lehátko.

Ešte predtým, ako si ľahnete na masážny stôl, máte k dispozícii sprchu. Vyzlečiete si odev z tej časti tela, ktorá sa bude masírovať, potom si ľahnete na masážny stôl
(prípadne sa prikryjete ručníkom, ktorý je tiež k dispozícii). Ak pôjdete na masáž chrbta, je lepšie nechať si len spodné prádlo. Nohy Vám rada zabalím do osušky a deky, aby Vám nebolo chladno. Podprsenku si môžete rozopnúť až na masážnom stole. Pri masáži sa zakrýva každá nemasírovaná časť tela, budete sa cítiť pohodlne a príjemne.

Aspoň hodinu pred masážou nejedzte. Pred masážou je ideálne sa osprchovať teplou vodou - svoje telo tak prekrvíte, uvoľníte a dokonale tak pripravíte na masáž a aj Vy budete mať po skončení masáže pocit väčšej sviežosti. Vhodné je odložiť si prstienky, hodinky, retiazky, prípadne zopnúť dlhé vlasy.
Ak ste alergický alebo precitlivený na niektoré látky, je nutné ma na to ešte pred masážou upozorniť - v týchto prípadoch volím neutrálny masážny prostriedok.
Nenechávajte sa masírovať, pokiaľ máte chrípku alebo horúčku či nejaké iné vážne zdravotné problémy, zápaly kĺbov a svalov, veľké modriny
. Masáž nie je vhodná ani pri vážnych srdcových ochoreniach.

Idete prvýkrát na masáž?
Čo je najlepšie urobiť po masáži?
Po masáži pite veľa vody, aby ľadviny lepšie vylúčili toxíny z Vášho tela. Aspoň dvanásť hodín po masáži je lepšie sa nekúpať a nesprchovať, účinky olejov budú dlhšie pôsobiť. Doma si urobte bylinkový čaj, zabaľte sa do deky a trebárs pri peknej hudbe zabudnite na starosti a odpočívajte. Spánok po masáži je ideálny.

najlepšie masáže v Nitre

Masáže v Nitre - Ľubica .. © 2015
Masážne štúdio ĽUBICA
Naša ponuka: